Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst Verhardingsadviezen gemeente Leeuwarden
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Leeuwarden heeft een groot areaal aan (asfalt)verhardingen. Dit areaal is toegenomen door de samenvoeging van gemeente Boarnsterhim, Leeuwarderadeel en Littenseradiel. Mede door een inhaalslag te maken in het asfaltonderhoud, maar ook herinrichtings- en nieuwe projecten uit te voeren, worden veel verhardingen aangelegd en verbetert. De gemeente Leeuwarden hecht veel waarde aan een gedegen voorbereiding en een goede kwaliteit in de uitvoering. Om dit te bereiken koopt zij veel verhardingsonderzoek en -advies in.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Leeuwarden heeft de afgelopen jaren ca. € 200.000,- exclusief btw per jaar aan verhardingsadvies en -onderzoek uitgegeven. De kosten kunnen van jaar tot jaar fors fluctueren, zowel omhoog als omlaag, de verwachting is echter dat de kosten de komende jaren gaan stijgen. De gemeente stelt daarom de maximale waarde van de Raamovereenkomst op € 1.000.000 (berekent over de volledige looptijd van de raamovereenkomst). Dit betreft slechts een indicatie van de omvang. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze gegevens, waaronder een minimale omzetgarantie.