Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Meglévő SAS licencek megújítása, támogatása_SAS21
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000305952021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72266000 Software-Beratung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Központosított közbeszerzési keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm.rendelet hatálya alá tartozó, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó szervezeteknél [ld. a felhívás VI.3) 1. pontját!] meglévő SAS szoftverlicencek megújítása, bővítése, kiegészítése, valamint kapcsolódó emelt szintű konzultációs és gyártói - vagy azzal egyenértékű - terméktámogatási szolgáltatások beszerzésére. Ajánlatkérő a beszerzendő licenceket és nyújtandó szolgáltatásokat általánosságban a „termék” kifejezéssel hivatkozza az eljárás során. Az eljárás tárgya szerinti 1 db ellátási csomag tételes terméklistáját a műszaki leírás szerinti 1569 db árlista sor képezi. A KM megkötését követően megvalósításra kerülő egyedi beszerzések konkrét mennyisége és - a KM részét képező elemekből összeállított - konkrét tárgya a KM megkötését követően, az írásbeli konzultációk [Kbt.105.§ (1) bek. c) pont] során kerül meghatározásra.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48463000 Statistiksoftwarepaket
72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
72261000 Software-Unterstützung
72266000 Software-Beratung
72268000 Bereitstellung von Software
80590000 Tutorendienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A DKM01SAS21 keretmegállapodáson belül a KM 2. szakaszában az írásbeli konzultációk során az alábbi Ajánlatkérővel kötött szerződést a Nyertes Ajánlattevő:
Ajánlatkérő szervezetek:
Magyar Államkincstár
Jelen közbeszerzési rész technikai jelleggel került meghatározásra abból a célból, hogy a tájékoztató hirdetmény tárgya szerinti keretmegállapodás alapján megvalósított közbeszerzésekről a keretmegállapodást kötött ajánlattevőnkénti bontásban, kumuláltan legyen lehetőség adatot szolgáltatni. Ennek megfelelően az adott közbeszerzési rész magát a keretmegállapodást kötött nyertes ajánlattevőt takarja, mely összesítve tartalmazza a hirdetménnyel érintett időintervallum alatt kötött egyedi szerződés ellenértékét.