Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 72738-2023
die Niederlande-Amstelveen: Bauinstallationsarbeiten
2023/S 025-072738
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Installatiewerken uitbreiding Zwembad De Meerkamp
Referenznummer der Bekanntmachung: I&A_2022_0162
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45300000 Bauinstallationsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Voor u ligt de Offerteaanvraag behorende bij het werk ‘Uitbreiding Zwembad De Meerkamp – installatiewerken werktuigbouw, elektrotechniek en waterbehandeling zwembad’ te Van der Hooplaan 239, 1185 LN in Amstelveen.
Zie verder de Offerteaanvraag met bijlagen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45350000 Maschinentechnische Installationen
45315100 Elektrotechnikinstallation
43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
De Installateur is voor de TO-fase verantwoordelijk voor toetsing op maakbaarheid en effecten op de kostenraming van de tekeningen, berekeningen en technische omschrijvingen die door het ontwerpteam worden opgesteld. Behoudens afwijkingen en wijzingen als gevolg van aanvullende eisen vanuit de opdrachtgever is de Inschrijvingssom = aanneemsom. Het is de Installateur in de TO fase toegestaan om met gelijkwaardige alternatieven voor te stellen die voor hem een voordeel bieden in werkmethodiek, planning, etc. Deze alternatieven moeten minimaal gelijkwaardig zijn en ter goedkeuring voorgelegd aan opdrachtgever, waarbij het eindoordeel hierover bij de opdrachtgever ligt.
De Installateur is voor de fasen UO en Uitvoering verantwoordelijk voor de werk- en productie tekeningen en de daadwerkelijke uitvoering en realisatie. Hierbij wordt geacht rekening te houden met het inpassen en de integratie van het advies van de adviseurs, zoals: architect, constructeur, installatie adviseur en bouwfysisch adviseur. Daarnaast wordt er een BIM-modelleur aangesteld per discipline die verantwoordelijk is voor hun eigen ontwerpdiscipline .;
De Installateur is verantwoordelijk voor het voorbereiden, leveren, monteren, installeren en gebruiksklaar opleveren van de installaties conform demarcatielijst, zie bijlagen bij het STABU-bestek. Het STABU-bestek met tekeningen en bijlagen worden via TenderNed beschikbaar gesteld op 27 februari 2023.
Tijdsbepaling:
Start werkzaamheden vindt plaats op een nader te bepalen datum, bij voorkeur dinsdag 15 augustus 2023, of zoveel eerder als mogelijk of later als nodig is. Het werk dient te zijn opgeleverd op vrijdag 22 november 2024 (zwembadgedeelte) en het totale werk op vrijdag 20 december 2024. Zie voor de volledigheid de bepaling hieromtrent in het STABU-bestek (volgt 27 februari 2023).