II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn - Oost 1
Referenznummer der Bekanntmachung: De Lijn- Exploitatie-NBE/Oost1-F05_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60100000 Straßentransport/-beförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
OPROEP TOT HET INDIENEN VAN KANDIDATUREN: Exploitatie en vergroening van geregeld busvervoer voor rekening van de V.V.M. De Lijn - Oost 1, de looptijd van een perceel bedraagt 10 jaar, een perceel is 6 maal verlengbaar met 1 jaar
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60100000 Straßentransport/-beförderung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Regio Hove - Mortsel - Hoboken - Wilrijk
Los-Nr.: 2
Regio P+R Luchtbal, Merksem, Mortsel, Edegem
Los-Nr.: 3
Regio Mechelen - Rumst - Kontich - Antwerpen
Los-Nr.: 4
Regio Antwerpen - Niel - Boom
Los-Nr.: 5
Regio Vremde - Boechout - Lier - Putte
Los-Nr.: 6
Regio Broechem - Zandhoven - AZ - Voorkempen - Sint-Job
Los-Nr.: 7
Regio Antwerpen - Schoten
Los-Nr.: 8
Regio Lier - Wommelgem - Berchem
Los-Nr.: 9
Regio Antwerpen - Aartselaar - Boom
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Regio Leuven - Geel - Turnhout
Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Regio Antwerpen - Herentals
Los-Nr.: 17
Regio Arendonk - Hoogstraten - Brecht
Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Regio Hoogstraten - Malle - Herentals
Los-Nr.: 21
Regio Herentals - Westerlo - Tessenderlo - Aarschot
Los-Nr.: 22
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Regio Lier - Herentals - Vorselaar
Los-Nr.: 24
Regio Mechelen West (Puurs - Sint Amands)
Los-Nr.: 25
Regio Mechelen Oost (Lier)
Los-Nr.: 26
Regio Mechelen West (Puurs - Londerzeel - Boom)
Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28