Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
GHMP, AREÁL BOUCHALKA, Na Bouchalce 661, Buštěhrad
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Účelem této veřejné zakázky je zajištění realizace stavebních prací včetně dodávek a služeb, jejichž účelem je rekonstrukce objektů a areálu GHMP, AREÁL BOUCHALKA, Na Bouchalce 661, Buštěhrad.
Předmět veřejné zakázky je specifikován zadávací dokumentací včetně všech příloh.