Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
KOMPLEKSOWA DOSTAWA GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO (GRUPA E) OBEJMUJĄCEGO SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJĘ GAZU DLA POTRZEB PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O. W TYCHACH
Referenznummer der Bekanntmachung: 01/01/2023/WM/ŁR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09123000 Erdgas
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung