Lieferungen - 72898-2023
Belgien-Melle: Schaltanlagen
2023/S 025-072898
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schakelapparatuur 70 kV
Referenznummer der Bekanntmachung: Fluvius-FLU22L005-F05_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31214000 Schaltanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht bevat de aankoop van compact samengebouwde schakelapparatuur met een isolatiespanning van 100 kV, een nominale stroom van 1000 A en een kortsluitvastheid van 25 kA, 3 s.
De schakelapparatuur bestaat uit een vermogensschakelaar, scheiding- en aardschakelaars, welke ondergebracht is in één metalen behuizing gevuld met het isolerend SF6 gas. De toestellen moeten geschikt zijn voor buitenopstelling en voor integratie in posten met lucht geïsoleerde enkele railstellen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 800 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: