II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH I OBŁOŻEŃ 2
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-22-157UN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa materiałów opatrunkowych i obłożeń wg. Pakietów
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet nr 1 – Gaza i wata
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Pakiet nr 3 – Prześcireadła, podkłady medyczne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Pakiet nr 4 – Ręczniki chłonne sterylne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Pakiet nr 5 – Zestaw zabiegowy jałowy
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Pakiet nr 6 – Pieluchomajtki XL
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Pakiet nr 7 – Kompres zimno-ciepły
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Pakiet nr 8 – Serwety jałowe i osłony jałowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Pakiet nr 10 – Kompresy włókninowe jałowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Pakiet nr 11 – Samoprzylepny, jałowy opatrunek na rany pooperacyjne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Pakiet nr 12 – Opatrunek nasączony parafiną
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Pakiet nr 13 – Opatruneki hemostatyczne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Pakiet nr 14 – Elastyczna siatka opatrunkowa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Pakiet nr 15 – Zestaw do angiografii
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Pakiet nr 16 – Zestaw zabiegowy do pobierania narzadów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Pakiet nr 17 – Zestaw zabiegowy do implantów usznych
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Pakiet nr 18 – Zestaw jałowy do wkłucia centralnego
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Pakiet nr 19 – Zestawy operacyjne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Pakiet nr 20 – Folie silikonowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Pakiet nr 21 – Tupfery, setony
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Pakiet nr 22 – Tamponada sterylna
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Pakiet nr 23 – VAC Terapia
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Pakiet nr 24 – Opatrunek samoprzylepny, jałowy z folii poliuretanowej
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Pakiet nr 25 – Opatrunki specjalne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Pakiet nr 26 – Przylepiec z tkaniny jedwabnej
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Pakiet nr 27 – Kompresy jałowe