Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72911-2023
Bulgarien-Ivanovo: Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
2023/S 025-072911
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на хляб по проект „Топъл обяд в община Иваново”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката обхваща доставка на хляб по проект „Топъл обяд в община Иваново”  по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс. Видът хляб, който ще се доставя, е определен в техническата спецификация в поканата заучастие по поръчката. Той следва да се доставя съгласно условията, описани в техническата спецификация и договора в настоящата процедура. Посочените количества хляб в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хляб или да не се доставя до размера на посоченото.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката обхваща доставка на хляб по проект „Топъл обяд в община Иваново”  по процедура чрез директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05SFPR003-1.001 „Топъл обяд“ по Програма за храни и основно материално подпомагане 2021-2027 г., съфинансирана от Европейския социален фонд плюс. Видът хляб, който ще се доставя, е определен в техническата спецификация в поканата за
участие по поръчката. Той следва да се доставя съгласно условията, описани в техническата спецификация и проектодоговора в настоящата процедура. Посочените количества хляб в техническата спецификация са прогнозни и изпълнението ще се извършва по количества, посочени в конкретни заявки. Mоже да възникне необходимост от доставка на по-голямо количество хляб или да не се доставя до размера на посоченото.