Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nuotekų siurblys su montavimo darbais
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42122000 Pumpen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nuotekų siurblys NS1-0002, esančiai Geležinio Vilko g. 8, Vilnius, su montavimo
darbais. Pardavėjas turės sukomplektuoti nuotekų siurblį, jo pastatymo ir
pajungimo medžiagas, jį pastatyti (montuojamas su rėmu), pajungti ir paleisti, instruktuoti Pirkėjo darbuotojus.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 60 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42122000 Pumpen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: