Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72946-2023
Rumänien-Oradea: Kanülen
2023/S 025-072946
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
CANULE
Referenznummer der Bekanntmachung: 4208498/2022/166
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33141220 Kanülen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
CANULE ( 8 LOTURI), conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Canule nazale de oxigenare peste urechi
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Canula de aspiratie de tip yankauer
Los-Nr.: 1
Canule traheale simple cu mandren
Los-Nr.: 4
Canule de traheostomie flexometalice
Los-Nr.: 8
Canule vaginale
Los-Nr.: 6
Canule traheale simple de tip Moore
Los-Nr.: 3
Canule plastic pentru aspiratie intrauterina dreapta
Los-Nr.: 7
Canule traheostomie de tip Shiley
Los-Nr.: 5