Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72973-2023
Polen-Przemyśl: Hilfsmittel für Behinderte
2023/S 025-072973
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa sprzętu związanego z zapewnieniem dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w ramach projektu pn. „Uczelnia dostępna – PWSW”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33196200 Hilfsmittel für Behinderte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
2. Zakres zadania obejmuje zakup wraz z dostawą nw. urządzeń i sprzętu:
1) Powiększalnik elektroniczny- 1 szt.
2) Lupa elektroniczna- 5 szt.
3) Klawiatura powiększona- 5 szt.
4) Monitor brajlowski- 1 szt.
5) Klawiatura dla OzN kończyn górnych- 5 szt.
6) Urządzenie dotykowe, zastępujące mysz komputerową- 5 szt.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: