Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Opracowanie, implementacja i wdrożenie Centralnego Systemu Informacji Rynku Energii (CSIRE) wraz z usługami wspierającymi
Referenznummer der Bekanntmachung: 2020/WNP-0242-CEDU-MŻ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest:
a) wdrożenie podstawowe CSIRE, w tym: zaprojektowanie, implementacja, przetestowanie, uruchomienie wraz z inicjalnym zasileniem danymi;
b) wdrożenie rozszerzeń w CSIRE;
c) świadczenie usługi rękojmi i gwarancji CSIRE;
d) świadczenie usługi utrzymania CSIRE,
zgodnie z wymaganiami, które zostały określone w Części II SIWZ oraz Części IV SIWZ, a które zostaną uzupełnione lub doprecyzowane w trakcie prowadzenia negocjacji.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
72262000 Software-Entwicklung
72268000 Bereitstellung von Software
72267000 Software-Wartung und -Reparatur
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: