II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń medycznych
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP 2391/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Zamówienie składa się z 19 części.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1 – Dostawa toru wizyjnego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa toru wizyjnego.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 1 - Załączniku nr 2_1 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 2 – Dostawa generatora fal elektromechanicznych i ultradźwiękowych do rozbijania złogów z pompą ssącą
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest dostawa generatora fal elektromechanicznych i ultradźwiękowych do rozbijania złogów z pompą ssącą.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 2 - Załączniku nr 2_2 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 3 – Dostawa lasera holmowego niskiej mocy
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lasera holmowego niskiej mocy.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 3 - Załączniku nr 2_3 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 4 – Dostawa lasera holmowego dużej mocy
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lasera holmowego dużej mocy.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 4 - Załączniku nr 2_4 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 5 – Dostawa manipulatora macicznego
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest dostawa manipulatora macicznego.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 5 - Załączniku nr 2_5 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 6 – Dostawa diatermii elektrochirurgicznej
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest dostawa diatermii elektrochirurgicznej.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 6 - Załączniku nr 2_6 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 7 – Dostawa systemu motorowych napędów
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu motorowych napędów.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 7 - Załączniku nr 2_7 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 8 – Dostawa elektrokoagulatora
Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrokoagulatora.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 8 - Załączniku nr 2_8 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 9 – Dostawa pompy infuzyjnej
Los-Nr.: 9
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pompy infuzyjnej.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 9 - Załączniku nr 2_9 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 10 – Dostawa kardiomonitora przenośnego
Los-Nr.: 10
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitora przenośnego.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 10 - Załączniku nr 2_10 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 11 – Dostawa kardiomonitora
Los-Nr.: 11
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitora.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 11 - Załączniku nr 2_11 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 12 – Dostawa kardiomonitora z centralą
Los-Nr.: 12
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitora z centralą.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 12 - Załączniku nr 2_12 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 13 – Dostawa aparatu EKG
Los-Nr.: 13
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu EKG.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 13 - Załączniku nr 2_13 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 14 – Dostawa lampy do fototerapii
Los-Nr.: 14
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lampy do fototerapii.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 14 - Załączniku nr 2_14 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 15 – Dostawa kabiny do leczenia łuszczycy
Los-Nr.: 15
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kabiny do leczenia łuszczycy.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 15 - Załączniku nr 2_15 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 16 – Dostawa aparatu do hemodializy
Los-Nr.: 16
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do hemodializy.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 16 - Załączniku nr 2_16 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 17 – Dostawa lampy do fototerapii statywowej z bilirubinometrami
Los-Nr.: 17
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lampy do fototerapii statywowej z bilirubinometrami.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 17 - Załączniku nr 2_17 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 18 – Dostawa wideokolonoskopu
Los-Nr.: 18
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wideokolonoskopu.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 18 - Załączniku nr 2_18 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.
Część nr 19 – Dostawa aparatu USG
Los-Nr.: 19
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG.
Pełen opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczne, zakres, rodzaj, ilość zostały określone w Szczegółowym opisie wymagań dla Części nr 19 - Załączniku nr 2_19 do SWZ oraz w pkt III. SWZ.