Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
degvielas iegāde SIA "Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība" vajadzībām
Referenznummer der Bekanntmachung: LAIP 2022/6
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09100000 Brennstoffe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Eiropas Savienības un Latvijas nacionālajiem standartiem un tehniskajai specifikācijai (pielikums Nr.2) atbilstošas degvielas (95E markas bezsvina benzīna vai ekvivalenta un dīzeļdegvielas) piegāde un pakalpojumu sniegšana Pasūtītājam DUS Līvānu pilsētā. Līguma izpildes vieta- Pretendenta DUS Līvānu pilsētā. Iepirkums netiek sadalīts. Apjoms: Benzīns 20 000 l, dīzeļdegviela 80 000 l
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09100000 Brennstoffe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: