Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii auto ( revizii tehnice, reparații, întreținere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecții tehnice periodice și tractări) pentru autovehiculele din parcul auto al Agenției Naționale de Administrare Fiscală - aparat propriu
Referenznummer der Bekanntmachung: 16031712/2021/11.1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achiziţia de servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări) pentru autovehiculele din parcul auto al Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală - aparat propriu.
LOT 1 SUCEAVA
LOT 2 ALEXANDRIA
LOT 3 SIBIU
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor=19
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor acestor solicitări de clarificare în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
LOTUL 1 Suceava- servicii auto ( revizii tehnice, reparații, întreținere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecții tehnice periodice și tractări)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
50118110 Fahrzeugabschleppdienste
71631200 Technische Kontrolle von Kraftfahrzeugen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitatile minime si maxime acord cadru/lot si contract subsecvent/lot sunt estimate in Anexa nr 3 a caietului de sarcini
Valorile minime si maxime pentru contractele subsecvente/lot sunt estimate in Anexa nr 4 a caietului de sarcini
LOTUL 2 - Alexandria: servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări)
Los-Nr.: 2
Cantitatile minime si maxime acord cadru/lot si contract subsecvent/lot sunt estimate in Anexa nr 3 a Caietului de sarcini.
Valorile minime si maxime pentru contractele subsecvente/lot sunt estimate in Anexa nr 4 a Caietului de sarcini.
LOTUL 3 - Sibiu: servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări)
Los-Nr.: 3