Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 73109-2023
Submission deadline has been amended by:  172521-2023
Polen-Kielce: Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
2023/S 025-073109
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla odcinka drogi ekspresowej S74 Kielce – Nisko, odc. Cedzyna – Łagów wraz z obwodnicą Łagowa
Referenznummer der Bekanntmachung: O.Ki.D-3.2410.2.2023.jr
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla odcinka drogi ekspresowej S74 Kielce – Nisko, odc. Cedzyna – Łagów wraz z obwodnicą Łagowa.
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim na terenie powiatu kieleckiego. W ramach przedmiotowej inwestycji planowana jest budowa dwujezdniowej drogi ekspresowej na odcinku Cedzyna-Łagów wraz z obwodnicą Łagowa, o dł. około 30,015 km.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim na terenie powiatu kieleckiego. W ramach przedmiotowej inwestycji planowana jest budowa dwujezdniowej drogi ekspresowej na odcinku Cedzyna-Łagów wraz z obwodnicą Łagowa, o dł. około 30,015 km. Docelowo przedmiotowa inwestycja ma na celu dostosowanie istniejącej drogi krajowej nr 74 do parametrów dwujezdniowej drogi ekspresowej. Realizacja ww. odcinka drogi S74 umożliwi poprowadzenie ruchu tranzytowego omijającego gęstą zabudowę, zlokalizowaną wzdłuż istniejącej drogi. Budowa obwodnicy miejscowości Łagów, węzłów drogowych, obiektów inżynierskich, w tym wiaduktów drogowych, mostów, przejść dla zwierząt, jezdni dodatkowych do obsługi terenów przyległych poprawi warunki ruchu oraz zwiększy poziom bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Wartość zamówienia powyżej 20 mln euro