Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982018183
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141110 Verbandsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- PANSAMENTE SI BANDAJE, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141110 Verbandsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max a acordului cadru, este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Banda adeziva pentru sutura cutanata
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141111 Klebeverband
Pansament tubular elastic pentru scalp
Los-Nr.: 8
Pansament ocluziv oftalmologic
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141114 Verbandmull
Pansament adeziv steril din material netesut
Los-Nr.: 21
Plasture steril pentru fixare branula, dimensiune 10/10 cm
Los-Nr.: 23
Tufere tifon 45/45, nesterile
Los-Nr.: 5
Banda adeziva plastic, aderenta si nonalergica 5 cm x 9.2 m
Los-Nr.: 13
Plasturi hipoalergenici autoadezivi, elastici, sub forma de rola, diverse dimensiuni
Los-Nr.: 31
Pansament transparent hipoalergenic din material elastic
Los-Nr.: 11
Fixator cu ham pentru sonda IOT tip thomas ,copil, cu multipla utilizare
Los-Nr.: 19
Comprese material netesut impregnate cu hidrogel, sterile
Los-Nr.: 9
Fixator cu ham pentru sonda IOT tip thomas ,adult ,cu multipla utilizare
Los-Nr.: 18
Pansament transparent pentru fixarea cateterelor/branulelor la nou nascuti
Los-Nr.: 20
Romplast hipoalergen din material netesut, dimensiune 10cm/10m
Los-Nr.: 26
Romplast hipoalergen din material netesut, dimensiune 10cm/15m
Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Pansament gras cu vaselina 10/10
Los-Nr.: 22
Fixator cateter venos periferic din material netesut
Los-Nr.: 17
Pansament steril post operator 10cm*30cm
Los-Nr.: 29
Banda autoadeziva pentru sutura cutanata sterile transparente de 1cm/2cm
Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Romplast material textil, dimensiune 5cm/9m
Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141116 Verpackte Kompressen
Plasturi hipoalergenici de inchidere a plagii, pe suport de material netesut, diverse dimensiuni
Los-Nr.: 30
Banda adeziva suport textil 5*5
Los-Nr.: 15
Plasturi simplii, transparenti, adezivi, dimensiune 7cm/2cm
Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Banda adeziva chirurgicala din matase 5cm x 9.14 m
Los-Nr.: 12
Romplast hipoalergen din material netesut, dimensiune 10cm/20m
Los-Nr.: 27