II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych i terenów zewnętrznych
Referenznummer der Bekanntmachung: 1400-OP.261.10.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z pracami porządkowymi terenów zewnętrznych w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie oraz w podległych Placówkach Terenowych, a także usuwanie śniegu i sopli z dachów budynków przez uprawnione osoby. (Wykaz jednostek organizacyjnych KRUS objętych przedmiotem zamówienia wraz z danymi adresowymi stanowi Załącznik nr 9 do wzoru umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy będący załącznikiem nr 6 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Warszawie i podległych PT
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90919200 Büroreinigung
90911300 Fensterreinigung
90630000 Glatteisbeseitigung
90620000 Schneeräumung
77314100 Anlegen von Rasen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Warszawie, Błoniu, Nowym Dworze Mazowieckim, Piasecznie, Wołominie i Sochaczewie
Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Ciechanowie i podległych PT
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Ciechanowie, Pułtusku, Żurominie, Płońsku i Mławie.
Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Płocku i podległych PT
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Płocku, Gostyninie, Sierpcu i Wyszogrodzie
Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Ostrołęce i podległych PT
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Myszyńcu, Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu i Wyszkowie
Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Siedlcach i podległych PT
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Siedlcach, Garwolinie, Łosicach, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim i Węgrowie
Usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Radomiu i podległych PT
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń w budynku i terenów zewnętrznych w Radomiu, Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Przysusze i Zwoleniu