Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil34911100 Handwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka vozíkov a rudiel pre krajské centrá podpory a útvary Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39132500 Bürorollwagen
42415200 Kraftkarren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.Policový vozík antikorový 60 ks
2.Manipulačný vozík skladový 171 ks
3.Policový vozík kancelársky 178 ks
4.Plošinový vozík na prepravky bez dna 67 ks
5.Plošinový vozík so sklopným držadlom 265 ks
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)42415100 Hubwagen
34144750 Lastenträger
1.Schodisková rudla 152 ks
2.Rudla 213 ks
3.Ručný hydraulický vysokozdvižný vozík, nosnosť do 1 000 kg, zdvih 2 500 mm 22 ks
4.Ručný hydraulický vysokozdvižný vozík, nosnosť do 1 500 kg, zdvih 1 600 mm 28 ks
5.Paletový vozík 89 ks