II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO – CZĘŚĆ II
Referenznummer der Bekanntmachung: ZOZ.DZP.271.43.PN.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu jednorazowego - zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym - Załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
PAKIET 2– Butelki, rurki, sondy
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
PAKIET 3 – Przyrządy do podawania cytostatyków
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
PAKIET 4– Sprzęt urologiczny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
PAKIET 5– Rurki, czujniki, filtry
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
PAKIET 7 – Łyżki do laryngoskopu, układy oddechowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
PAKIET 8 – Zestaw do tracheotomii, rurki, kaniule
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
PAKIET 9 – Zestaw ultra perc
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
PAKIET 10 – Ustniki, łączniki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
PAKIET 11 – Sprzęt do pompy
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
PAKIET 12 – Kołnierze ortopedyczne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
PAKIET 14 – Aparaty do przetoczeń
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
PAKIET 15 – Cewniki do dializ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
PAKIET 16 – Igła do blokady nerwów
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
PAKIET 17 – Przyrządy do przetaczania
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
PAKIET 18 – Strzykawki do pomp
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
PAKIET 20– Układy do respiratora