Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Контрол на геодезическите и кадастралните дейности при изработване на КККР и подпомагане на службите по геодезия, картография и кадастър при проверки и изработване на проекти за изменение на КККР
II.1.2)Code CPV principal71356100 Services de contrôle technique
II.1.4)Description succincte:
Контрол на геодезическите и кадастралните дейности при изработване на кадастрална карта и кадастрални регистри (КККР) и подпомагане на службите по геодезия, картография и кадастър при проверки и изработване на проекти за изменение на КККР.
Правоспособното лице, извършващо контрола, ще осигурява съдействие и помощ на СГКК при изпълнение на функциите им по приемане на техническите дейности при създаването на КККР и при поддържането им, като ще осъществява текущ контрол и контрол при приемането, състоящ се в полски и канцеларски проверки, анализ и становище за дейностите, извършени от изпълнителите при създаването на ГММП и на КККР.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71356100 Services de contrôle technique
II.2.4)Description des prestations:
Правоспособното лице, извършващо контрола, ще извършва проверки на изработените от правоспособни лица проекти за изменения на КККР и ще изработва проекти за изменение на КККР в изпълнение на задължения на СГКК, регламентирани в чл. 49, ал. 5, чл. 54, ал.1, чл. 56, ал. 3, чл. 57, ал. 2 Наредба № РД-02-20-5 от 2016 г. за съдържанието, създаването и поддържането на кадастралната карта и кадастралните регистри, и влезли в законна сила съдебни решения.