Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rail Baltic Ülemiste reisiterminali põhjapoolsete välialade projekteerimistööd
Referenznummer der Bekanntmachung: 257664
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Rail Baltic Ülemiste reisiterminali põhjapoolsete välisalade projekteerimistööde teostamine vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatule.