Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa polegająca na utrzymaniu porządku i czystości na nieruchomościach Skarbu Państwa zabudowanych i niezabudowanych oraz w siedzibie ZMSP, a także wykonania usługi koszenia trawy wraz z jej grabieniem i utylizacją.
Referenznummer der Bekanntmachung: WNP-001/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A,B - W budynkach mieszkalnych i terenach zewnętrznych przy budynkach mieszkalnych gospodarowanych przez Zamawiającego;
C – Utrzymaniu porządku i czystości w budynku biurowym, siedzibie Zarządu Mienia Skarbu Państwa ul. Prosta 69 w Warszawie;
D - Terenów zewnętrznych przy budynkach z lokalami użytkowymi;
E.F - Hal garażowych i budynków garaży wolnostojących oraz terenów zewnętrznych przy budynkach garaży wolnostojących gospodarowanych przez Zamawiającego;
G - Pozostałe tereny - innych terenów do sprzątania gospodarowanych przez Zamawiającego;
H - Terenów niezabudowanych do sprzątania z sześcioma koszeniami gospodarowanych przez Zamawiającego;
I - Terenów niezabudowanych do sprzątania z pięciokrotnym koszeniem gospodarowanych przez Zamawiającego;
J - Terenów niezabudowanych do sprzątania raz w miesiącu z trzema koszeniami, gospodarowanych przez Zamawiającego;
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 803 384.80 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911200 Gebäudereinigung
90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
90620000 Schneeräumung
77314100 Anlegen von Rasen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: