Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa komputerów, dostawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, dostawa materiałów komputerowych oraz oprogramowania, z dopuszczeniem składania ofert częściowych
Referenznummer der Bekanntmachung: AZP-261-55/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie do siedziby Instytutu sprzętu komputerowego, urządzenia wielofunkcyjnego, monitorów, zasilaczy awaryjnych, klawiatur, myszy, materiałów komputerowych, urządzeń peryferyjnych, dysków, pamięci Flash, Nas oraz oprogramowań, opisanych w formularzach Parametry i ceny dla każdej z wydzielonych części i zwanych dalej również "sprzętem" lub "oprogramowaniem".
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia w tej części jest zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputera przenośnego o parametrach opisanych w odpowiednim do tej części zamówienia formularzu pn. „Parametry i ceny”, stanowiącym załącznik do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Przedmiotem zamówienia w tej części jest zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego pakietów oprogramowań/licencji w liczbie i o parametrach opisanych w odpowiednim do tej części zamówienia formularzu pn. „Parametry i ceny”, stanowiącym załącznik do SWZ.