Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73267-2023
Tschechien-Prag: Dienstleistungen von Ingenieurbüros
2023/S 025-073267
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda na pořízení a zpracování geodetických podkladů pro Digitální technickou mapu ŘSD - západ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody je jednotné poskytování služeb v oblasti konsolidace a nového mapování dálnic a silnic 1třídy pro digitální technickou mapu ŘSD. Potřeba zadání veřejné zakázky vyplývá z potřeby zajištění pružného a jednoznačného nástroje pro zajištění zeměměřických činností potřebných pro vznik DTM ŘSD. Projekt a ocenění položek vychází ze schválené Studie proveditelnost DTM ŘSD pro MPO
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 01PU-005352
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: