Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Materiale sanitare 5 (2019)
Număr de referinţă: 42084982019263
II.1.2)Cod CPV principal33141624 Truse de administrare
II.1.4)Descriere succintă:
- MATERIALE SANITARE 5 (2019) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Cateter venos central codat color si linie inalta de presiune
Lot nr.: 5
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)33141624 Truse de administrare
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Ace anestezie plexala 100mm
Lot nr.: 3
Prelungitoare pe borcanele colectoare
Lot nr.: 7
Rampa cu 3 robineti cu prelungitor
Lot nr.: 4
Pansament fixare cateter arterial tip on-off
Lot nr.: 6
Ace anestezie plexala 50mm
Lot nr.: 2
Truse originale pentru administrarea nutritiei enterale
Lot nr.: 1