II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de exploatare masa lemnoasa B.E.Mihaesti an productie 2023 - (reluare loturi neatribuite)
Referenznummer der Bekanntmachung: 34638446202355
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77211100 Holzfällung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii exploatare forestiera pentru B.E. Mihaesti, jud. Arges, an productie 2023, conform cerintelor din caietul de sarcini si documentatia de atribuire.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 709 430.43 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 33
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 33
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211100 Holzfällung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Lot nr.17, partida nr.872, u.a. 62E din U.P.XII, felul tăierii: T. cons., volum brut 88.03m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Lot nr.5, partida nr.907, u.a. 204C din S.G. I, felul tăierii: Cvasigr., volum brut 129.04 m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Lot nr.9, partida nr.761, u.a. 66B din U.P. XI, felul tăierii: Progr. II, volum brut 487.87m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
Lot nr.35, partida nr.896, u.a. 51A, B, 54A, C din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 179.72m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Lot nr.32, partida nr.874, u.a. 53A,D din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 99.95m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
Lot nr.39, partida nr.904, u.a. 81B, 82E, 83B, 86E, 87E din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 156.13m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Lot nr.20, partida nr.892, u.a. 83C din U.P. XII, felul tăierii: Progr. I, volum brut 447.47m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
Lot nr.37, partida nr.900, u.a. 70B, 72D din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 73.44m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
Lot nr.33, partida nr.890, u.a. 77A, C, 79A din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 259.19m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
Lot nr.34, partida nr.895, u.a. 46E, 48A, B, C din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 204.57m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Lot nr.16, partida nr.871, u.a. 65B din U.P.XII, felul tăierii: T. cons., volum brut 98.07m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Lot nr.8, partida nr.826, u.a. 94G din S.G. VII, felul tăierii: T. cons, volum brut 96.36m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Lot nr.6, partida nr.842, u.a. 107I din S.G. II, felul tăierii: Crâng, volum brut 28.42 m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Lot nr.22, partida nr.837, u.a. 207, 209A din S.G. I, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 74.82m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Lot nr.14, partida nr.893, u.a. 73D din U.P. XI, felul tăierii: Crâng, volum brut 379.68m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Lot nr.26, partida nr.875, u.a. 33C, E, O, P din S.G. III, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 72.97m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Lot nr.10, partida nr.820, u.a. 71A din U.P. XI, felul tăierii: Progr. II, volum brut 1239.93m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Lot nr.23, partida nr.838, u.a. 201 B, 203 A din S.G. I, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 94.59m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Lot nr.27, partida nr.836, u.a. 211K din S.G. VII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 33.37m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Lot nr.19, partida nr.891, u.a. 78b, F, 79C din U.P. XII, felul tăierii: T. cons., volum brut 300.75m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Lot nr.21, partida nr.828, u.a. 90 E, 100 A, 102 I din S.G. I, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 68.34m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
Lot nr.38, partida nr.902, u.a. 80B, 81C, 84F din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 209.49m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Lot nr.24, partida nr.827, u.a. 90K, 92 G din S.G. II, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 28.82m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Lot nr.25, partida nr.868, u.a. 27D din S.G. II, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 243m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Lot nr.31, partida nr.873, u.a. 42B din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 163.34m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Lot nr.11, partida nr.833, u.a. 19E din U.P. XI, felul tăierii: Progr. I, volum brut 41.14m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Lot nr.4, partida nr.870, u.a. 30F din S.G. I, felul tăierii: Cvasigr., volum brut 281.23 m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Lot nr.7, partida nr.880, u.a. 221C din SG. VI, felul tăierii: Progr. II volum brut 153.24 m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Lot nr.2, partida nr.650, u.a. 202B din S.G. I, felul tăierii: Cvasigr., volum brut 328.27m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
Lot nr.1, partida nr. 643, u.a. 199B din S.G. I, felul tăierii: Cvasigr., volum brut 653.04m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Lot nr.3, partida nr.841, u.a. 197B din S.G. I, felul tăierii: Cvasigr., volum brut 544.55 m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
Lot nr.36, partida nr.897, u.a. 57C, 58A din U.P. XII, felul tăierii: secundare rărituri, volum brut 104.44m.c.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Lot nr.18, partida nr.879, u.a. 77D din U.P. XII, felul tăierii: Progr. I, volum brut 351.4m.c.