Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73290-2023
Estland-Tallinn: Öffentlichkeitsarbeit
2023/S 025-073290
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
E-residentsuse suhtekorralduse ja äriarenduse teenus
Referenznummer der Bekanntmachung: 258072
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Äriarenduse, kommunikatsiooni ja suhtekorraldustegevuste teostmine, et Eesti e-residentsuse programmi kuvand Eestis ja väljaspool Eestit oleks ühtne ning programmi äriarenduslikud, mainekujunduslikud ja teavitusega seotud eesmärgid saaksid täidetud.
Tegevused viiakse põhilises osas ellu välisturgudele suunatult, kuid ka Eestis.
E-residentsuse sihtgruppideks on eelkõige:
Välisriikides: iduettevõtjad, kaugettevõtjad, vabakutselised, üksikisikust ettevõtjad, diginomaadid, Euroopa Liidus tegutsevad ettevõtjad, Euroopa Liidule ligipääsu soovivad ettevõtjad, kommunikatsiooniagentuurid, ajakirjanikud ja laiem avalikkus.
Eesti siseselt: riigi- ja erasektori koostööpartnerid, arvamusliidrid, e-residentsuse liitlased, ajakirjanikud, laiem avalikkus.