Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Marktconsultatie Studieplanningsfunctionaliteit
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hogeschool Utrecht (HU) nodigt marktpartijen uit deel te nemen aan de marktconsultatie ter voorbereiding op een eventuele aanbesteding van Studieplanningsfunctionaliteit. Deze marktconsultatie heeft als doel
om vrijblijvend inzicht te krijgen:
Welke dienstverlening, ontwikkelingen en partijen op de markt zijn die oplossingen bieden voor het betreffende vraagstuk.
Of de door de HU geschetste gewenste situatie aansluit op de mogelijkheden die de markt biedt.
In bijgevoegd document is meer informatie te vinden omtrent deze marktconsultatie.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 200 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: