Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowa usługa utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów Muzeum Józef Piłsudskiego w Sulejówku.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/MJP/1/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym sprzątaniu obiektów Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Przedmiot zamówienia realizowany będzie: wewnątrz budynku muzealno-edukacyjnego (budynek główny), wewnątrz zabytkowego budynku „Willa Bzów”, wewnątrz zabytkowego budynku „Dworek Milusin” oraz na terenach zewnętrznych w granicach działki Zamawiającego
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911200 Gebäudereinigung
90919200 Büroreinigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres zamówienia obejmuje: 1) kompleksowe utrzymanie czystości i porządku wewnątrz obiektów, tj.: a) w pomieszczeniach biurowych, b) w pomieszczeniach socjalnych, c) w przestrzeniach ogólnodostępnych, d) w pomieszczeniach edukacyjnych, e) w Sali wielofunkcyjnej, f) w sanitariatach, g) w ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, windach, h) w przestrzeni Wystawy Stałej (przestrzeń specjalna), i) w przestrzeniach magazynu zbiorów (przestrzeń specjalna), j) w pomieszczeniach technicznych, 2) utrzymanie czystości i porządku na terenach zewnętrznych obiektów, tj.: a) na ścieżkach, b) na terenach zielonych – w granicach 2 metrów wokół ścieżek, c) na zewnętrznym placu wielofunkcyjnym, d) na dojazdach i dojściach (w granicach działki Zamawiającego), e) odśnieżanie jako pierwsza reakcja na opad. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.