Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Het leveren van Microsoft licenties (EA, CSP) en de bijbehorende dienstverlening en de bijbehorende dienstverlening via een LSP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
leveren van Microsoft licenties en de bijbehorende dienstverlening via een LSP. Het uitgangspunt is de huidige invulling van de Enterprise Agreement (EA)A en de Cloud Solution Providor (CSP). Dit betreft zowel E3 als E5 licenties aan gevuld met aanvullende producten en licenties. De opdracht omvat tevens de dienstverlening met betrekking tot Software Asset Management, servicedesk en webportal.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het uitgangspunt is de huidige invulling van de Enterprise Agreement (EA)A en de Cloud Solution Providor (CSP). Dit betreft zowel E3 als E5 licenties aan gevuld met aanvullende producten en licenties. De opdracht omvat tevens de dienstverlening met betrekking tot Software Asset Management, servicedesk en webportal.