II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części zamiennych do przekładni zamontowanych w tramwajach typu 120N, 120Na oraz części zamiennych do sprzęgła kłowego do tramwaju typu 128N i 134N (7 części)
Referenznummer der Bekanntmachung: DWZ/1/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do przekładni zamontowanych w tramwajach typu 120N, 120Na oraz części zamiennych do sprzęgła kłowego do tramwaju typu 128N i 134N (7 części), w tym:
część nr 1 – dostawa wkładek gumowo-metalowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120N;
część nr 2 – dostawa części zamiennych do sprzęgła kłowego ZK-KPK D380-1 do tramwaju typu 128N i 134N;
część nr 3 – dostawa poduszek metalowo-gumowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na;
część nr 4 – dostawa części zamiennych do przekładni napędowych i części zamiennych sprzęgła elastycznego do tramwaju typu 120N i 120Na;
część nr 5 – dostawa wkładek gumowo-metalowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na;
część nr 6 – dostawa części zamiennych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120N;
część nr 7 – dostawa części środkowej do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na.
Przedmiot zamówienia dla każdej części określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 4 867 978.69 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wkładek gumowo-metalowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120N
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa wkładek gumowo-metalowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120N, w ilościach, asortymencie i zgodnie z harmonogramem dostaw wskazanym w rozdziale II SWZ.
Dostawa części zamiennych do sprzęgła kłowego ZK-KPK D380-1 do tramwaju typu 128N i 134N
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa części zamiennych do sprzęgła kłowego ZK-KPK D380-1 do tramwaju typu 128N i 134N, w ilościach, asortymencie i zgodnie z harmonogramem dostaw wskazanym w rozdziale II SWZ.
Dostawa poduszek metalowo-gumowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest dostawa poduszek metalowo-gumowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na, w ilościach, asortymencie i zgodnie z harmonogramem dostaw wskazanym w rozdziale II SWZ.
Dostawa części zamiennych do przekładni napędowych i części zamiennych sprzęgła elastycznego do tramwaju typu 120N i 120Na
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia w części nr 4 jest dostawa części zamiennych do przekładni napędowych i części zamiennych sprzęgła elastycznego do tramwaju typu 120N i 120Na, w ilościach, asortymencie i zgodnie z harmonogramem dostaw wskazanym w rozdziale II SWZ.
Dostawa wkładek gumowo-metalowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia w części nr 5 jest dostawa wkładek gumowo-metalowych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na, w ilościach, asortymencie i zgodnie z harmonogramem dostaw wskazanym w rozdziale II SWZ.
Dostawa części zamiennych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120N
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia w części nr 6 jest dostawa części zamiennych do przekładni napędowej do tramwaju typu 120N, w ilościach, asortymencie i zgodnie z harmonogramem dostaw wskazanym w rozdziale II SWZ.
Dostawa części środkowej do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia w części nr 7 jest dostawa części środkowej do przekładni napędowej do tramwaju typu 120Na, w ilościach, asortymencie i zgodnie z harmonogramem dostaw wskazanym w rozdziale II SWZ.