Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kobiór w roku 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.2.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kobiór w roku 2022.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
pakiet 1 leśnictwa Gostyń, Zgoń, Radostowice, Branica, Pawłowice
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211600 Aussaat von Baumsamen
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kobiór w roku 2022..Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna
pakiet 2 leśnictwa Czarków, Wyry, Żwaków, Promnice, Świerczyniec, Studzienice, Miedzyrzecze, Wola
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211600 Aussaat von Baumsamen
77210000 Holzgewinnung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
pakiet 6 leśnictwa Mościska, Królówka (nie dotyczy szkółki)
Los-Nr.: 4
pakiet 7 - Pozyskanie i zrywka drewna na wybranych pozycjach
Los-Nr.: 5