II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на резервни части и материали за ремонт на автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12", "URBINO 12 CNG" и "URBINO 18" за нуждите на "Градски транспорт" ЕАД - гр. Варна по 10 ОП
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обхватът на настоящата обществена поръчка включва доставка на резервни части за автобуси по десет обособени позиции, за автобуси марка „SOLARIS”, модели „URBINO 12”, „URBINO 12 CNG” и „URBINO 18”, необходими за техническата поддръжка на автобусите.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 265 400.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на резервни части за двигател на автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12" и "URBINO 18".
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
В обхвата на Обособена позиция № 1 са включени резервни части за двигател на автобуси марка „SOLARIS”, модели ,,URBINO 12” и ,,URBINO 18, необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Участникът да е оторизиран представител на производителя на частите или упълномощен от производителя представител за право на търговия/дистрибуция с права за представителство и търговия с резервни части на територията на Република България.
В Техническата спецификация, която е част от документацията са изброени видовете части за двигатели на посочените марки автобуси собственост на Възложителя.
Срок на доставка: доставките ще се осъществяват на партиди по заявки на Възложителя със срок на доставка: максимум 15 работни дни от датата на заявката.
Доставките се извършват франско склада на Възложителя, както следва: гр. Варна, ул. „Тролейна“ № 48 и са изцяло за сметка на Изпълнителя;
Съгласно документацята за участие, Възложителят е предвидил опции, условията за които са ясно разписани.
Доставка на резервни части за двигател на автобуси марка "SOLARIS", модел "URBINO 12 CNG".
Los-Nr.: 2
В обхвата на Обособена позиция № 2 са включени резервни части за двигател на автобуси марка „SOLARIS”, модел ,,URBINO 12” CNG, необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на резервни части за пневматично окачване за автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12" и "URBINO 18".
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
В обхвата на Обособена позиция № 3 са включени резервни части за пневматично окачване на автобуси марка „SOLARIS”, модели ,,URBINO 12” и ,,URBINO 18, необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на резервни части за пневматично окачвана за автобуси марка "SOLARIS", модел "URBINO 12 CNG".
Los-Nr.: 4
В обхвата на Обособена позиция № 4 са включени резервни части за пневматично окачване на автобуси марка „SOLARIS”, модел ,,URBINO 12” CNG, необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на резервни части за кормилно управление на автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12", "URBINO 12 CNG" и "URBINO 18".
Los-Nr.: 5
В обхвата на Обособена позиция № 5 са включени резервни части за кормилно управление на автобуси марка „SOLARIS”, модели ,,URBINO 12”, "URBINO 12CNG” и "URBINO 18", необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на резервни части за електрически системи на автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12", "URBINO 12 CNG" и "URBINO 18".
Los-Nr.: 6
В обхвата на Обособена позиция № 6 са включени резервни части за електрически системи на автобуси марка „SOLARIS”, модели ,,URBINO 12”, "URBINO 12CNG” и "URBINO 18", необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на резервни части за отоплителната система за автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12" и "URBINO 18".
Los-Nr.: 7
В обхвата на Обособена позиция № 7 са включени резервни части за отоплителна система на автобуси марка „SOLARIS”, модели ,,URBINO 12” и "URBINO 18", необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на резервни части за отоплител за автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12 CNG".
Los-Nr.: 8
В обхвата на Обособена позиция № 8 са включени резервни части за отоплител на автобуси марка „SOLARIS”, модел "URBINO 12CNG”, необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на резервни части за допълнително оборудване за автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12", "URBINO 12 CNG" и " URBINO 18".
Los-Nr.: 9
В обхвата на Обособена позиция № 9 са включени резервни части за допълнително оборудване на автобуси марка „SOLARIS”, модели ,,URBINO 12”, "URBINO 12CNG” и "URBINO 18", необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.
Доставка на стъкла за автобуси марка "SOLARIS", модели "URBINO 12", "URBINO 12 CNG" и " URBINO 18".
Los-Nr.: 10
В обхвата на Обособена позиция № 10 са включени доставка на стъкла за автобуси марка „SOLARIS”, модели ,,URBINO 12”, "URBINO 12CNG” и "URBINO 18", необходими на Възложителя. Срок за изпълнение – 18 (осемнадесет месеца) от датата на сключване на договора или до достигане на общата стойност по договора, което от двете събития настъпи по-рано.