Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitia de echipamente tehnice – telescoape si accesorii - aferente proiectului „CONSTRUIRE OBSERVATOR ASTRONOMIC IN ORASUL ODOBESTI”
Referenznummer der Bekanntmachung: 4297827_2022_PAAPD1365919
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38630000 Astronomische und optische Instrumente
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Obiectul achizitiei îl reprezintă furnizare dotari specifice – telescoape și accesorii - în scopul realizarii obiectivului „CONSTRUIRE OBSERVATOR ASTRONOMIC IN ORASUL ODOBESTI” , respectiv, astrograf, binocluri, telescoape, prisme, camere, filtre, oculare și alte accesorii de astronomie.