Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst Asfalt 2023-2024
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen
II.1.4)Korte beschrijving:
betreft een opdracht die betrekking heeft op het verrichten van onderhouds- c.q. aanlegwerkzaamheden van bitumineuze verhardingen
en bijkomende werkzaamheden voor de periode 2023 – 2024
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie beschrijvend document