II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu komputerowego dla Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika PAN w Warszawie z podziałem na 3 części
Numer referencyjny: 2/DAG/D/23
II.1.2)Główny kod CPV30211000 Komputery wysokowydajne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa sprzętu komputerowego zgodnie z OPZ, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu komputerowego – Serwer GPU i macierz dyskowa
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30211000 Komputery wysokowydajne
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa serwera oraz macierzy dyskowej zgodnie z OPZ.
Dostawa sprzętu komputerowego – Serwery i akcesoria serwerowe
Część nr: 2
Dostawa urządzeń "Węzły klastra obliczeniowego", serwera dostępowego klastra obliczeniowego, kart infiniband, dysków HDD oraz dysków NVMe i kart sieciowych z OPZ.
Dostawa sprzętu komputerowego – Rozbudowa macierzy dyskowej
Część nr: 3
Dostawa urządzenia "JBOD" z OPZ.