Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI)”
Referenznummer der Bekanntmachung: SZM/DZ/340/02/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48180000 Medizinsoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) dla Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o. 2. Zamówienie udzielane jest w ramach projektu pn. „Podniesienie jakości usług medycznych dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. 3. Zamówienie realizowane jest w dwóch częściach: Część nr 1 – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI).Cześć nr 2 – modernizacja sieci LAN w zakresie dostawy i wdrożenia urządzeń dla sieci bezprzewodowej.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część nr 1 – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48180000 Medizinsoftwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część nr 1 – dostawa i wdrożenie infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania dla Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla każdej części zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1.1 - 1.2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w OPZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Cześć nr 2 – modernizacja sieci LAN w zakresie dostawy i wdrożenia urządzeń.
Los-Nr.: 2
Cześć nr 2 – modernizacja sieci LAN w zakresie dostawy i wdrożenia urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla każdej części zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1.1 - 1.2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w OPZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.