Hankelepingu sõlmimise teade – võrgustikega seotud sektorid
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/25/EL
I osa: Võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: 254634
II.1.2)CPV põhikood31213200 Jaotustrafod
II.1.4)Lühikirjeldus:
Eesti Energia AS loob dünaamilise hankesüsteemi jaotustrafode ostmiseks kehtivusajaga 36 kuud, millega selle kehtivusajal kvalifitseerimise tingimustele vastavad ettevõtjad võivad jooksvalt liituda.
Dünaamilise hankesüsteemi alusel hangitakse jaotustrafosid (hermeetilised masti- ja alajaama trafod, kuivtrafod) keskselt nii kontserni kuuluvatele ettevõtetele kui vabatahtliku keskse hankimise kaudu soetajatele.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Hermeetilised masti- ja alajaama trafod ning kuivtrafod
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)31213200 Jaotustrafod
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Käesolev dünaamilise hankesüsteemi osa on loodud hermeetiliste masti- ja alajaama trafode ning kuivtrafode ostmiseks.