Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Marktconsultatie - Marktconsultatie mogelijkheden invulling dienstverlening omtrent Klant Contact Centrum RVO
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79510000 Telefonauftragsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Met deze marktraadpleging wil de organisatie informatie ontvangen ten aanzien van de opdracht voor de inzet van klant contact medewerkers ter ondersteuning van het eigen personeel van de afdeling klant van RVO.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Afhankelijk van de te kiezen vorm kan pas een raming worden gemaakt.