Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73611-2023
Polen-Warschau: Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
2023/S 025-073611
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie kompleksowej obsługi rewidenckiej wagonów i składów pociągów "PKP Intercity" S.A.
Referenznummer der Bekanntmachung: 22/WNP-015478/PRZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej obsługi rewidenckiej wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A.
Świadczenie usług rewidenckich obejmować będzie m.in. wykonywanie następujących czynności o stałym lub zmiennym zakresie:
1) przygotowanie składów pociągów do wyjazdu w drogę (w szczególności sprawdzenie w wagonach układów hamulcowych, jezdnych, cięgłowo - zderznych, tj. układów decydujących o bezpieczeństwie),
2) przyjmowanie składów pociągów przyjeżdżających na stacje zwrotne,
3) wykonywanie obsługi rewidenckiej składów pociągów,
4) wykonywanie napraw bieżących bez wyłączenia wagonów oraz EZT, przeglądów międzypociągowych,
5) innych czynności niezbędnych do prawidłowego utrzymania i eksploatacji wagonów pasażerskich.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunku Kielce
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- dotyczy wszystkich części zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji wskazane zostały w Projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunku Rzeszów
Los-Nr.: 2
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunkach Bielsko Biała, Gliwice, Racibórz, Wisła, Zakopane, Powroźnik (Krynica, Muszyna), Stalowa Wola Rozwadów
Los-Nr.: 3
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunku Świnoujście
Los-Nr.: 4
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunku Słupsk (Ustka)
Los-Nr.: 5
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunku Chełm
Los-Nr.: 6
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunkach Zielona Góra, Zbąszynek
Los-Nr.: 7
Obsługa rewidencka wagonów i składów pociągów „PKP Intercity” S.A. na posterunku Gorzów Wielkopolski
Los-Nr.: 8