Dienstleistungen - 73616-2023
Česko-Nový Bor: Úklidové služby
2023/S 025-073616
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Služby
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová dohoda - Úklid komunikací ve správě města Nový Bor
II.1.2)Hlavní kód CPV
90910000 Úklidové služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění činností spojených se zimním a letním úklidem komunikací, chodníků a veřejných prostranství na území města Nový Bor zadávaných na základě rámcové dohody na dobu 4 let a tří měsíců s předpokládanou dobou plnění od 1. 1. 2019 do 31. 3. 2023. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení. Dílčí veřejné zakázky budou zadávány postupem bez obnovení soutěže dle § 132 odst. 3 písm. b) Zákona.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: