Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiale consumabile pentru intretinere si functionare echipamente medicale -Acord cadru 36 luni
Referenznummer der Bekanntmachung: 4701320_2021_PAAPD1301484
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Materiale consumabile pentru intretinere si functionare echipamente medicale -Acord cadru 36 luni conform caietului de sarcini.Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita stabilit de autoritatea contractanta in anuntul de participare simplificat si fisa de date a achizitiei - Sectiunea I.3), respectiv numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor precizata in anuntul de participare . Daca aceste termene vor fi zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucratoare înainte de termenul respectiv.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vas spalator pentru sonda
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Conform caietului de sarcini.
Mansete TA NN Compatibile cu monitorul de pacient Philips Mp50
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Electrozi ekg adulti (36*45 mm de unica folosinta cu gel solid
Los-Nr.: 26
Filtre Servo Duo Guard compatibile cu ventilatorul model Servo-U
Los-Nr.: 7
Vas umidificator pentru sistem de oxigenoterapie ( debitmetru tip RS)
Los-Nr.: 6
Rola Hartie ECG(80mm-20M) compatibila cu Electrocardiograf CONTEC 300G
Los-Nr.: 25
Cablu cu senzor pulsoximetrie pentru pulsoximetre Nellcor N560
Los-Nr.: 16
Consumabile compatibile cu Electrocardiograf BTL 08LC, producator BTL
Los-Nr.: 8
Cablu cu senzor pulsoximetrie pentru pulsoximetre Massimo Rad 8
Los-Nr.: 15
Consumabile echipamente medicale compatibile cu: Audiometru Sera Otoemisiuni
Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
Consumabile echipamente medicale compatibile cu: AUDIOMETRU “ECHO-SCREEN”, producator Natus
Los-Nr.: 1
Balon ventilatie aparat anestezie Drager Fabius Tiro silicon 2,3 L
Los-Nr.: 21
Filtre narcoza 10 buc/set
Los-Nr.: 22
KIT COMPLET PENTRU CELL SAVER
Los-Nr.: 18
DISPOZITIV PENTRU OXIGENOTERAPIE
Los-Nr.: 17
SENZOR FLUX COMP CU VENTILATOARE BABYLOG 8000
Los-Nr.: 4
Vas umidificator pentru sistem de oxigenoterapie ( debitmetru tip Compacte Kolibri)
Los-Nr.: 5
Consumabile compatibile cu monitor functii vitale pacient Philips Intellivue MP 5
Los-Nr.: 14
LINIE PERFUZIE COMPATIBILA CU INFUSOMAT AGILIA
Los-Nr.: 19
LINIE TRANSFUZIE COMPATIBILA CU INFUSOMAT AGILIA
Los-Nr.: 20
Fire esantionare pentru capcane apa monitor MEDEC
Los-Nr.: 23
Consumabile compatibile cu Lavoar aseptic (Instalatie (lavoare) apa sterile), producator Tehnoplus
Los-Nr.: 9
Consumabile compatibile cu Lavoar aseptic (Instalatie (lavoare) apa sterile), producator GB Indco
Los-Nr.: 10
Consumabile compatibile cu aparat anestezie Drager Primus SNASKM 0359
Los-Nr.: 11
Consumabile compatibile cu Monitor functii vitale pacient Nihon Kohden BSM/ Lifescope
Los-Nr.: 13
Magazia Spitalului Clinic de Obstetrica si Ginecologie Cuza Voda Iasi