Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 73627-2023
Submission deadline has been amended by:  108918-2023
Polen-Łódź: Bauinstallationsarbeiten
2023/S 025-073627
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
EZ.28.6.2023 „Zaprojektowanie i wykonanie wszystkich prac budowlano-instalacyjnych związ.z instalacją aparatu DRX Evolution Plus w przebudow.pomieszcz.w Zakład.Radiologii WWCOiT im.M.Kopernika w Łodzi
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ.28.6.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45300000 Bauinstallationsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych: „Zaprojektowanie i wykonanie wszystkich prac budowlano-instalacyjnych związanych z instalacją aparatu DRX Evolution Plus w przebudowanym pomieszczeniu w Zakładzie Radiologii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych: „Zaprojektowanie i wykonanie wszystkich prac budowlano-instalacyjnych związanych z instalacją aparatu DRX Evolution Plus w przebudowanym pomieszczeniu w Zakładzie Radiologii Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią dokumenty wymienione w Rozdziale IV SWZ.