Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Adviesdiensten integrale sturing afvalwaterketen (ISA)
Referenznummer der Bekanntmachung: Z/22/176552
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71800000 Beratung in den Bereichen Wasserversorgung und Abfälle
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hoeksche Waard en het Waterschap, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, zijn voornemens de opdracht voor de adviesdiensten integrale sturing afvalwaterketen samen aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie indicatie hoeveelheid uur per jaar in Bijlage I Inschrijvingsformulier