Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ДОСТАВКА НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ И КОНСУМАТИВИ И СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА АНАЛИЗАТОРИ SHIMADZU ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ОБЩ ВЪГЛЕРОД, ОРГАНИЧЕН ВЪГЛЕРОД И АЗОТ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34913000 Verschiedene Ersatzteile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на обществената поръчка включва в обхвата си сервизно обслужване и периодична профилактика на наличните елементни анализатори, диагностика и отстраняване на възникнал проблем в работата на системата, почистване, настройки и тестване на основните възли на системите, ремонт и подмяна на резервни части и консумативи, поддържане в непрекъсната техническа изправност на апаратурата, доставка на резервни части и консумативи, монтаж на резервни части и консумативи (при необходимост) за следните апарати:
Shimadzu-TOC-V;TN/SSM5000A – 1 бр., находящ се в РЛ Бургас: гр. Бургас 8001, ул. „Перущица“ № 67
Shimadzu-TOC-V;TN/SSM5000A – 1 бр., находящ се в РЛ Варна: гр. Варна 9010, ул. „Ян Палах“ № 4
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34913000 Verschiedene Ersatzteile
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: