II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń do monitorowania pacjenta w ramach projektu POIŚ (część 3.6)
Referenznummer der Bekanntmachung: PN-13/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa urządzeń do monitorowania pacjenta w ramach projektu POIŚ (część 3.6) w podziale na cztery części. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tablet do przezskórnego pomiaru glukozy - 4 sztuki
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do specyfikacji stanowiącym integralną jej część.
Aparat do przeskórnego pomiaru glukozy - 4 sztuki
Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Stacja medyczna ADV - 4 sztuki
Los-Nr.: 4