Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je nabava i isporuka električne energije za potrebe Centra kompetencija d.o.o. za istraživanje i razvoj.
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava opskrbe električnom energijom, u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.
Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 170 916.63 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09310000 Elektrizität
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet nabave je nabava i isporuka električne energije za potrebe Centra kompetencija d.o.o. za istraživanje i razvoj.Predmet ovog postupka javne nabave je nabava opskrbe električnom energijom, u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora.