Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Partner AV-tjänster och produkter
Referenznummer der Bekanntmachung: IKS2022_62
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32232000 Videokonferenzeinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Upphandlingen avser AV-tjänster och produkter för Sandvikens kommun.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32232000 Videokonferenzeinrichtungen
32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
38652100 Vorführgeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
73744-2023 - ResultatSverige-Sandviken: Videokonferensutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Referensnummer: IKS2022_62
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32232000 Videokonferensutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32232000 Videokonferensutrustning, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 38652100 Projektorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen